Festivalis „Vieversija“

2022 04 10

Festivalis „Vieversija“

Antrąjį balandžio savaitgalį Vievyje – Mažojoje Lietuvos kultūros sostinėje 2022 skambėjo dainos: į tradicinį festivalį „Vieversija“ rinkosi ir vaikai, ir suaugusieji. Penkioliktąjį kartą vykstantis Vievio kultūros centro organizuojamas renginys seniai peraugo savivaldybės festivalio rėmus: kasmet į Vievį suvažiuoja dainininkai iš įvairių šalies rajonų.

Organizatorių teigimu, jaunatviškos muzikos dvelksmo festivaliui suteikė Vilniaus lietuvių namų jaunosios solistės Deimantė Bačiulytė ir Sofiia Merkite (vadovė Judita Taučaitė). Publiką ypač sujaudino šios mokyklos mokinio Ivan Ostapenko muzikavimas: iš Ukrainos kilęs vaikinas itin jautriai ir įtaigiai atliko A. Orlovos dainą „Mėnulis“, kuri šiuo metu įgijo ypatingą prasmę.