Projekto „Dalyvaujamasis biudžetas“ baigiamasis renginys

2024 04 29

Projekto „Dalyvaujamasis biudžetas“ baigiamasis renginys

2024 m. balandžio 26 d. Vilniaus lietuvių namų aktų salėje įvyko projekto „Dalyvaujamasis biudžetas“ baigiamasis renginys, kuriame gausiai susirinkę 8, I-II G klasių mokiniai balsavo su tris atrinktus projektus. Pirmieji projektą „Karališkas sostas“ pristatė 8 a klasės mokiniai Daniela Demeškaitė, Monika Gervyliūtė, Yelizaveta Fedziaravichu. Mokiniai siūlė pastatyti gimnazijos kieme suoliuką apilk medį, kuris leistų pasimėgauti medžių teikiamu pavėsiu saulėtą dieną, pailsėti pertraukų metu. Antrąjį projektą „Poilsiukas“ pristatė II c G klasės mokiniai, Kipras Paslauskas, Nojus Vengalis ir Vilius Juozumas. Mokiniai siūlė įsigyti 12-15 vnt. sėdmaišių ir keletą dėžių-staliukų, kuriais šiltuoju sezono metu, gimnazijos bendruomenė galėtų naudotis gimnazijos kieme, ant jau esančios koncertinės scenos (pamokos, poilsiui per pertraukas ir pan.). Trečiojo projekto "Pertraukėlė" autoriai Yauheniya Karalevich,  Aliona Paužaitė, Vladimir Savočkin (I b G klasės mokiniai) ragino balsuoti už lauko pavėsines, kuriose stovėtų baltos plastikinės kėdės ir, kurios būtų naudojamos mokinių poilsiui bei pamokų lauke vedimui pavasarį ir rudenį. Projektų autoriams atsakius į publikos užduodamus klausimus,  įvyko balsavimas. Tą pačią dieną buvo suskaičiuoti balsavimo rezultatai.Projekto „Dalyvaujamasis biudžetas“ nugalėtojais tapo projekto "Pertraukėlė" autoriai Yauheniya Karalevich,  Aliona Paužaitė, Vladimir Savočkin (I b G klasės mokiniai), kurie ragino balsuoti už poilsio zoną gimnazijos teritorijoje - lauko pavėsines ir plastikines kėdes.
Sveikiname laimėtojus ir labai lauksime tos dienos, kai galėsime pasimėgauti poilsiu lauko pavėsinėse.