Respublikinė prevencinė viktorina – protų mūšis „Praleisk progą pasityčioti 2024!“

2024 03 26

2024 m. Kovo 26 d. Vilniaus lietuvių namų 7 klasės mokinių komanda pirmą kartą dalyvavo Kauno švietimo inovacijų centro, bendradarbiaujant su Kauno „Vyturio“ gimnazija, organizuotoje II respublikinėje viktorinoje – protų mūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti 2024!“, skirtoje atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemas, formuoti teigiamas nuostatas į pagarbų ir draugišką bendravimą ir taip paminėti Sąmoningumo mėnesį BE PATYČIŲ.
Tarp dalyvavusių 109 mokinių komandų iš skirtingų Lietuvos miestų, rezultatų sąraše likome 25, o iš maksimaliai galimų surinkti 2100 taškų, surinkome net 1925.
Dėkojame Benui Audeniui, Severinai Stankevičiūtei ir Tomui Žiliui už ataskingą pasiruošimą ir aktyvų dalyvavimą prevenciniame renginyje!